Pokud si chcete v pohodlí domova prolistovat nejnovější nabídkou typových projektů rodinných domů, můžete si objednat některý z následujících katalogů.

 

Rodinné domy – projekty a realizace 2010

kategorie: Rodinné domy

firma: G SERVIS CZ, s.r.o.

Společnost G SERVIS CZ, s.r.o. vydává publikace Rodinné domy – projekty a realizace ročník 2009. naleznete zde na 850 studií rodinných domů, k nimž společnost G SERVIS CZ dodává projekty pro stavební řízení a realizaci stavby. V nabídce jsou zastoupeny rozličné typy a velikosti rodinných domů, tak aby si každý mohl vybrat dům podle svých představ. Pro zjednodušení výběru jsou rodinné domy v publikaci rozděleny do 4 skupin na bungalovy, tradiční domy, moderní domy a řadové a bytové domy.

Rozsah:512 stran
Cena: 159 Kč + poštovné

 
 
 

Dům a projekt 2010

kategorie: Projekty rodinných domů
firma: Artinex CZ s.r.o.

Společnost Artinex CZ s. r. o. přináší českým investorům a stavebníkům nejrozsáhlejší nabídku typových projektů rodinných domů v České republice.

Katalog rodinných domů DŮM A PROJEKT pro rok 2010 obsahuje 500 projektových řešení rodinných domů z dílny mezinárodní Projekční kanceláře Archipelag s tradičním heslem „Projekt pro každého dle jeho vkusu a možností…“.
Součástí je multimediální CD-ROM s téměř 300 projekty rodinných domů.

Rozsah:256 stran
Cena: 159 Kč + poštovné

 
 

 

Katalog 2010

kategorie: Rodinné domy
firma: EUROLINE Bohemia s.r.o. – projekty RD

Přední český prodejce typových projektů rodinných domů v České republice. V nabídce více než 358 projektových řešení. Ve společnosti pracuji špičkoví odborníci z oblasti architektury, CAD-projektování a stavebního inženýrství, kteří mají více než 15-leté zkušenosti s navrhováním rodinných domů, což je zárukou kvality.
Součastí tohoto katalogu je také interaktivní DVD, které obsahuje katalogové listy jednotlivých RD a aplikace na vybarvování a zařizování jednotlivých RD.

Rozsah:? stran

Cena: 139 Kč + poštovné

 
 
 

Rodinné domy ve 4 energetických standardech / 2

kategorie: Projekty rodinných domů
firma: Agentura NÁŠ DŮM s.r.o.

Nízkoenergetické domy jsou dnes stále žádanější především díky výrazně nižším nákladům na provoz a z toho vyplývajícím i menším dopadům na životní prostředí. Nízkoenergetické domy se doposud projektovaly prakticky výhradně jen jako individuální dokumentace.
Agentura NÁŠ DŮM s.r.o. v letošním katalogu nabízí padesátku typových projektů nízkoenergetických domů. Katalog obsahuje i rodinné domy splňující podmínky pro dotace ZELENÁ ÚSPORÁM.

Rozsah:? stran
Cena: 98 Kč + poštovné