Katalog domů představuje rozsáhlou databázi typových rodinných domů od vybraných dodavatelů. Rodinné domy obsahují krátkou charakteristiku a vždy je uveden dodavatel konkrétního rodinného domu, kterého můžete v případě zájmu o typový projekt kontaktovat pomocí formuláře uvedeného na konci stránky s rodinným domem.

Katalog domů presentuje špičku na poli typových rodinných domů, které jsou nyní k naleznutí na českém trhu.

Názory a hodnocení typových rodinných domů

Jednotlivé rodinné domy je možno na našem serveru nejen ohodnotit výběrem z pěti hvězdiček (1 – nejhorší hodnocení až 5 hvězdiček – nejlepší hodnocení), ale také slovně vyjádřit názor na stavbu pomocí formuláře “Napište názor na dům:”, který se nachází na konci stránky s konkrétním rodinným domem. Touto formou je také možné prodiskutovat s ostatními uživateli jejich případné zkušenosti s rodinným domem.

Kontakt dodavatele typového domu

Pokud máte zájem o nějaký z rodinných domů nacházející se v naší databázi, není nic jednoduššího, než kontaktovat dodavatele. A to nejlépe pomocí formuláře nacházejícího se na konci stránky s konkrétním rodinným domem. Nemusíte však dodavatele kontaktovat jen v případě vážného zájmu, ale můžete mu položit také dotazy, které vás ve spojitosti s vybraným rodinným domem zajímají.

Informace o typových rodinných domech

Jako základní informace na našem serveru byly vybrány ke každému domu nejdůležitější údaje, kterými jsou:
• Cena na klíč (uvedena bez DPH)

• Velikost rodinného domu
• Zda je součástí rodinného domu garáž
• Počet nadzemních podlaží
• Počet podzemních podlaží
• Kontakt na dodavatele
Pokud vám výše uvedené informace nestačí, kontaktujete dodavatele.

Funkce na serveru

Vyhledávání rodinných domů

Hodnocení rodinných domů
Názory na rodinné domy
Přidávání rodinných domů do seznamu oblíbených
Kontakty na dodavatele
atd.

Přidání mezi oblíbené

Po zaregistrování je pro Vás připravena funkce přidávání vybraných rodinných domů do seznamu oblíbených. Poté už se Vám nikdy nestane, že byste rodinný dům, do kterého jste se zahleděli, při příští návštěvě nenašli.

Odběr novinek

Pokud máte zájem být informováni o novinkách na serveru a především nových rodinných domech na serveru, je zde možnost odběru pomocí RSS nebo si nechat zasílat emaily s oznámením o aktualizacích. Stačí když vložíte email do pole “Chci být informován o nových domech” v pravém sloupci.